Ультрафіолетовий друк одна з популярних послуг при друку в рекламних матеріалах, яка дає можливість друкувати різні зображення високої розподільчої здатності на поверхню, як твердої так і м’якої: друк на пластику, друк на склі, друк на дереві, друк на полотні, друк на рулонних жалюзях, друк на шкірі та інші.
У нашій агенції ви можете недорого замовити послуги ультрафіолетового друку. Наша компанія має надійну репутацію. Сучасне технічне оснащення гарантує високу якість УФ-друку на різних матеріалах.
Специфіка друк УФ фарбами. При застосування УФ друку вже не потрібно додатково обробляти поверхню зображення, наносити захисний лак або додаткову плівку, фарба автоматично застигає на поверхні виробу. Друк УФ фарбами на поверхні стійка до сонячних променів, здатна зберігати всі кольори зображення тривалий час в будь-який час року і в будь-який час доби. Зображення нанесене ультрафіолетовим методом збереже свою яскравість і кольори незважаючи на погодні умови: дощ, сніг, перепади температури і сонячне проміння. Уф (UV -юві) фарби при друку тримають зображення, довгий час воно буде яскравим і насиченим, ніж друк на банерній тканині.