Неонова підсвітка може красиво і ефектно піднести будь-яку рекламу. Такі об’єкти добре помітні цілодобово і круто виглядають.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ НЕОНОВОЇ РЕКЛАМИ

Неонові рекламні вивіски є безсумнівним лідером серед усього розмаїття світловий зовнішньої реклами, так як вони мають кілька безперечних плюсів:

Високоефективні

Яскраве і рівномірне світло неонових вивісок звертають на себе увагу в будь-який час доби і змушують людину зупинити на них свій погляд.

Багатофункціональність

Подібні конструкції здатні функціонувати в різних кліматичних і погодних умовах.

Вигідність

Трубки з неоном можна експлуатувати тривалий час до 15 років. Вони також енергоекономні і не схильні до впливу навколишнього середовища.

Практичність

Неонове світло не може перегоріти, так як вони не мають ниток розжарювання. Не можуть вони стати і причиною замикання електропроводки. Цей вид освітлення не створює шуму.

Простота монтажу

Для того щоб змонтувати і підключити неон, необхідна невелика кількість додаткового обладнання. Цей вид підсвічування не вимагає при монтажі великих витрат часу і праці. Електрична схема такої конструкції проста.Моментальність включення

Виріб такого типу при включенні починає відразу світитися, йому не потрібен додатковий час перед початком роботи.

Неонова реклама це ідеальний вибір для оформлення ресторанів, кафе, пабів, клубів, кінотеатрів, магазинів і цілого ряду інших закладів. Її ви зможете замовити у GO Agency за найкращою вартістю.