Чи замислювалися ви про те, як виділитися серед конкурентів? ⠀ Розробити хороший фірмовий стиль та логотип на початку діяльності компанії досить непросто. Головна проблема компанії полягає навіть не в кількості грошей, а в усвідомленні свого унікального образу, а ідея образу є основою фірмового стилю.
Якщо компанія почне діяти на ринку без певної фірмової символіки (проводити рекламні та PR-акції, випускати рекламні поліграфічні матеріали і т.д.), це негативно позначиться на її іміджі. Крім того, вона ризикує загубитися серед конкурентів.
В зв'язку з цим з перших днів створення компанії і вже в перших рекламних кампаніях необхідно використовувати мінімальний набір компонентів фірмового стилю. ⠀ Він може включати, наприклад, фірмовий товарний знак, колірну гамму, слоган. ⠀ Співробітники нашої агенції ретельно опрацьовують деталі фірмового стилю будь-якого проекту клієнтів. Якщо ви вирішили звернутися до нас за створенням фірмового стилю, будьте впевнені, дизайнери підберуть всі необхідні кольори і деталі, які будуть виглядати стильно і будуть виділяти вас серед конкурентів.