Широкоформатний друк – один з основних способів виготовлення зовнішньої реклами. Область застосування даного виду друку дуже широкий: від виготовлення плакатів до величезних рекламних поверхонь.
Умовно широкоформатний друк можна розділити на 2 категорії по області застосування: для зовнішньої реклами та інтер’єрний друк. У першому випадку вона застосовується для виробництва носіїв для зовнішньої реклами. У другому випадку область застосування її значно ширше. Це різноманітні рекламні носії, інтер’єрні плакати, мобільні стенди, постери і т.д.
Залежно від цілей рекламної компанії, наші менеджери запропонують вам друк на різних видах матеріалів: папері, самоклеючій плівці, банерному полотні.
Наші сучасні виробничі потужності дозволяють виконати виготовлення плакатів будь-якого тиражу в найстисліші терміни - тепер не займає багато часу. Серед переваг використання широкоформатного друку можна відзначити швидкий і високотехнологічний метод нанесення практично будь-яких зображень, відносно невисока вартість друку, можливість вибору базового матеріалу і виду широкоформатного друку, виходячи з потреб кожного замовника, зносостійкість і довговічність вихідних рекламних матеріалів.